Wybór szkoły to ważny krok w życiu każdego młodego człowieka.

Wykaz szkół ponadpodstawowych na terenie województwa mazowieckiego.

wykaz

Portal ułatwiający uczniom wybór dalszej drogi

portal - wybieram szkołę

Wyszukiwarka szkół ponadpodstawowych

wyszukiwarka

Zapraszamy na „Giełdę Zawodów. Dobrze wybrane”

Stolica promuje i popularyzuje szkolnictwo zawodowe. Podczas dwudniowej „Giełdy Zawodów” w Pałacu Kultury i Nauki - 11-12 marca, godz. 9.00-19.00. zaprezentują się stołeczne technika i szkoły branżowe I stopnia.
Stołeczne szkoły zawodowe kształcą w 70 zawodach, podczas wydarzenia zostaną one zaprezentowane w podziale na:
• Gastronomia, Hotelarstwo i Turystyka
• Ekonomia i Handel
• Transport i Drogownictwo
• Budownictwo
• Nowe Technologie
• Usługi
• Fotografia i Multimedia

Więcej informacji znajduje się na stronie Biura Edukacji.

Zapraszamy uczniów klas VIII szkół podstawowych wraz z rodzicami na dni otwarte w warszawskich szkołach ponadpodstawowych.
Wykaz terminów dni otwartych znajduje się w załączonym pliku.

Terminy dni otwartych

Szanowni Państwo, w załączeniu prezentacja dla rodziców uczniów klas VIII szkół podstawowych pt.
" Rodzic jako doradca swojego dziecka przy wyborze szkoły ponadpodstawowej"

Prezentacja

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie SIĘGNIJ PO WIĘCEJ! - rozwój doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych m.st. Warszawy.
Celem głównym projektu jest zapewnienie uczniom szkół podstawowych możliwości korzystania z doradztwa indywidualnego na terenie szkoły.

Więcej informacji na stronie Biura Edukacji: TUTAJ