Komunikat Dyrektora Szkoły
Komunikat Dyrektora Szkoływ sprawie egzaminu
11 kwietnia 2019
Lato w Mieście zapisy
16 kwietnia 2019
Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie

informuję, że na podstawie §18 ust. 2 pkt 2 rozporządzenia MEN z dn. 31 grudnia 2002r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. poz. 69, z późn. zm.) za zgodą Organu Prowadzącego, w okresie od 15 kwietnia 2019r. do 19 kwietnia 2019r. włącznie zajęcia w szkole nadal będą zawieszone.

W związku ze strajkiem pracowników oświaty i organizacją egzaminów dla ośmioklasistów nie będę mogła zapewnić opieki i higienicznych warunków pracy naszym uczniom. Nie będą odbywały się żadne zajęcia, nie będą wydawane obiady.

Jednocześnie informuję, że egzamin ósmoklasisty odbędzie się według ustalonego wcześniej harmonogramu i procedur:

• język polski - 15 kwietnia godzina 9.00

• matematyka - 16 kwietnia godzina 9.00

• język angielski/ niemiecki – 17 kwietnia godzina 9.00.

Proszę Ósmoklasistów o przybycie do szkoły na godzinę 8.30. Pamiętajcie, Drodzy Uczniowie, o przyborach egzaminacyjnych (linijka, czarny długopis) oraz o legitymacjach szkolnych.

Proszę o zrozumienie i dziękuję wszystkim za dotychczasową postawę i pomoc. Życzę wszystkim zdającym powodzenia.

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 97 w Warszawie

Agnieszka Tkaczyk

Skip to content