Komunikat Dyrektora Szkoły
Dzień otwarty
31 marca 2019
Mamy rekord Guinnessa!!!
4 kwietnia 2019
Szanowni Państwo,

jak zapewne Państwu wiadomo, ma miejsce spór zbiorowy dotyczący sytuacji w oświacie. Z inicjatywy związków zawodowych planowane są do przeprowadzenia akcje strajkowe w szkolnictwie. W wyniku referendum dotyczącego akcji strajkowej w naszej Szkole, za jej przeprowadzeniem opowiedziało się 87% głosujących. Tym samym, istnieje duże prawdopodobieństwo, że akcja protestacyjna dojdzie do skutku, rozpocznie się w poniedziałek 8 kwietnia 2019 i potrwa do odwołania.

Informacje dotyczące funkcjonowania Szkoły będą publikowane na stronie internetowej Szkoły oraz w dzienniku elektronicznym, prosimy Państwa o ich okresowe sprawdzanie z uwagi na możliwość szybkich zmian sytuacji. W razie jakichkolwiek nowych faktów będziecie Państwo informowani na bieżąco.

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 97 w Warszawie

Agnieszka Tkaczyk

W załączeniu list Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa oraz odnośniki do stosownych formularzy.

Treść listu Oświadczenie dla pracodawcy Wniosek o zasiłek Planowany strajk - prezentacja Bezpłatna oferta zajęć przygotowana przez instytucje Miasta st. Warszawy. Oferta
Skip to content