Program „Twoja Szkoła”
„WITAJ WIOSNO!” – konkurs origami
1 marca 2021
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY ONLINE 2021
8 marca 2021
Fundacja Rosa powstała w 2004 roku. Od tego czasu działa w Polsce jako organizacja pożytku publicznego. Fundusze, które otrzymuje w ramach corocznej akcji przekazywania 1% podatków na cele charytatywne, przeznacza na wspomaganie potrzebujących – szczególnie dzieci i młodzieży – w obszarach zdrowia i edukacji. We wrześniu 2011 roku Fundacja Rosa dołączyła do grona organizacji zrzeszonych w Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

Jednym z programów tej fundacji, w którym uczestniczymy od wielu lat jest program TWOJA SZKOŁA. Ideą tego programu jest podnoszenie jakości nauczania dzieci i młodzieży. Zebrane fundusze przeznaczamy na zakup sprzętu komputerowego, książek, tablic multimedialnych i innych pomocy dydaktycznych.

Każda placówka oświatowa biorąca udział w programie posiada indywidualny identyfikator. Wpisując go w zeznaniu podatkowym, możesz przeznaczyć 1% podatku dochodowego właśnie dla naszej szkoły.

Nasz identyfikator: 10883

Więcej informacji o fundacji i programie na stronie: Kliknij tutaj


Skip to content