Zajęcia pozalekcyjne

Koła zainteresowań, przedmiotowe, zajęcia wyrównawcze oraz inne.

Imię i nazwisko nauczycielaForma zajęćTermin (Dzień tygodnia, godzina)Miejsce (sala)Klasa
1.Barbara Marszałekzajecia wyrównawcze z matematykiponiedziałek - 7 lekcja1088a
2.Barbara Marszałekzajecia wyrównawcze z matematykiczwartek - 7 lekcja1087b
3.Barbara Marszałekotwarta pracownia komputerowaponiedziałek - 8 lekcja1064-8
4.Agnieszka Chomicka- Bosyzajęcia z kodowania i programowaniaśroda, 3 lekcja1061b
5.Agnieszka Chomicka- Bosyzajęcia czytelniczeczwartek, 6 lekcja2101b
6.Teresa Szpakowskawarsztaty rękodziełaczwartek - co drugi 15.15-16.452061-8
7.Teresa Szpakowskakoło geograficzneczwartek - 8 lekcja2065-8
8.Małgorzata Warakomskazajęcia z kodowania i programowania (płatne)poniedziałek 7 lekcja1062 B
9.Małgorzata Warakomskakoło matematyczneczwartek 2 lekcja106/2052 B
10.Małgorzata Warakomskazajęcia wyrównawczewtorek 6 lekcja2052 B
11.Wanda Kordulskaprzygotowanie do egzaminuczwartek - 8 lekcja1028 b
12.Wanda Kordulskakoło matematycznepiątek - 8 lekcja1027-8
13.Dorota Moroz zajęcia wyrównawcze z historiiponiedziałek 8 lekcja1006b
14.Dorota Moroz, Wanda KordulskaRozwijamy się twórczowg harmonogramu 5-8
15.Celina Łazowskazajęcia wyrównawcze z j.angielskiegośroda- 8 lekcja2066-7
16.Kamila Mejnartowiczkoło przyrodniczeponiedziałek 5 lekcja2042a
17.Kamila Mejnartowiczzajęcia wyrównawczeponiedziałek 6 lekcja2042a
18.Anna Kamińskazajęcia wyrównawczepiątek - 3 lekcja2013b
19.Anna Kamińskazajęcia rozwijające zainteresowaniapiątek - 2 lekcja2013b
20.Agnieszka Chlebowskazajęcia wyrównawczewtorek - 6 lekcja2001a
21.Agnieszka Chlebowskazajęcia rozwijające zainteresowaniawtorek - 5 lekcja2001a
22.Anna Włodarczykterapia logopedycznaczwartek - 9 lekcjagab. logop.7a
23.Ewa Gańkozajęcia tanecznepiątek 13.15-14.00świetlica1a, 1b
24.Ewa Gańkozajęcia tanecznewtorek 14.45-15.30świetlica2a, 2b, 4a
25.Ewa Gańkozajęcia taneczneczwartek 14.45-15.30świetlica3a, 3b, 4b
26.Hanna Skolasińskazajęcia wyrównawcze z matematykipiątek - 7 lekcja2024a, 4b
27.Agnieszka Jarekoło j. angielskiegoponiedziałek 13.40 - 14.25112 
28.Agnieszka Jareprzygotowanie do egzaminuponiedziałek 14.30 - 15.15 8A112 
29.Agnieszka Jareprzygotowanie do egzaminuponiedziałek 14.30 - 15.15 8B  
30.Alicja Dalmatazajęcia wyrównawcze -matematykaponiedziałek 13.40 - 14.251025a
31.Alicja Dalmatazajęcia wyrównawcze -matematykaponiedziałek 14.30- 15.151026b
32.Anna Sieczkowskakoło dla zdolnychczwartek 8.00 - 8.452033a
33.Anna Sieczkowskakoło plastyczneczwartek 14.25 - 15.152033a
34.Anna Sieczkowskazajęcia wyrównawczeczwartek 13.30 - 14.252033a
35.Anna Sieczkowskawarsztaty rękodziełaczwartek, co drugi tydz. 15.15 - 16.452061-8
36.Jagoda KatarzynaPDE - język polskipiatek 13.40 - 14.201018b
37.Jagoda KatarzynaJęzyk polski dla obcokrajowcówponiedziałek 15.20 - 16.05, wtorek 7.00 - 7.451014a,4b,6a,6b,8b
38.Jagoda KatarzynaKoło teatralnewtorek 15.20 - 16.051014-8