Czytanie na trawie
Szczepienie lisów
8 września 2022
Wycieczka klasy 2b
22 września 2022
Szanowni Państwo,

zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli na kolejne wydarzenie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 pt. „Czytanie na trawie”.

Spotykamy się 24 września (sobota) w godz. 12-17 w Ogrodzie Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie.

Podczas wydarzenia na dzieci i młodzież będą czekały wyjątkowe atrakcje, a wśród nich m.in. czytanie z bajkostworami, warsztaty opowieści modelarskich, warsztaty ilustracji i książek przestrzennych, warsztaty zakładek do książek, gra w boule, konkursy, fotobudka oraz literacka gra terenowa z nagrodami.
Starsi uczestnicy „Czytania na trawie” będą mogli skorzystać z dwóch specjalnie przygotowanych stref: wymiany książek oraz relaksu i dobrej lektury.

Aby wziąć udział w „Czytaniu na trawie”, wystarczy zabrać ze sobą książkę – bilet wstępu na wydarzenie. W specjalnej strefie będzie można ją wymienić na inną książkę, a także dowiedzieć się o działaniach realizowanych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Szczegóły w załączeniu.

Ministerstwo Edukacji i Nauki

Informacje

Skip to content