Iwona
Sękalska - Marciniak
dyrektor szkoły
Małgorzata
Zagórowska
wicedyrektor
Agnieszka
Tkaczyk
kierownik świetlicy
Nauczyciele
Nazwisko i imię | zajęcia - przedmiot | wychowawca klasy | |
Alfred Bogumiła | wychowanie fizyczne | bogumila.alfred@sp97.waw.pl | - |
Małkowska Monika | język angielski | monika.malkowska@sp97.waw.pl | 4b |
Chlebowska Agnieszka | nauczyciel wspomagający | agnieszka.chlebowska@sp97.waw.pl | – |
Czarnocka Katarzyna | nauczyciel wspomagający | katarzyna.czarnocka@sp97.waw.pl | – |
Eciak Małgorzata | plastyka | malgorzata.eciak@sp97.waw.pl | – |
Cupiał Sławomir | matematyka | slawomir.cupial@sp97.waw.pl | - |
Jagoda Katarzyna | język polski | katarzyna.jagoda@sp97.waw.pl | 7a |
Jare Agnieszka | język angielski | agnieszka.jare@sp97.waw.pl | 6a |
Jaszczołt Waldemar | nauczyciel wspomagający | waldemar.jaszczolt@sp97.waw.pl | – |
Kaczorowska Elżbieta | nauczyciel wspomagający | elzbieta.kaczorowska@sp97.waw.pl | – |
Kordulska Wanda | matematyka | wanda.kordulska@sp97.waw.pl | - |
Krzyśpiak Piotr | wychowanie fizyczne | piotr.krzyspiak@sp97.waw.pl | 6b |
Łebkowski Maciej | historia | maciej.lebkowski@sp97.waw.pl | - |
Łopalewski Andrzej | nauczyciel wspomagający | andrzej.lopalewski@sp97.waw.pl | - |
Marszałek Barbara | fizyka, matematyka, informatyka | barbara.marszalek@sp97.waw.pl | 8b |
Marszałek Janusz | muzyka | janusz.marszalek@sp97.waw.pl | 4a |
Rogalski Paweł | historia | pawel.rogalski@sp97.waw.pl | – |
Michalak – Zaremba Alicja | biologia, chemia | alicja.michalak@sp97.waw.pl | 5a |
Moroz Dorota | historia | dorota.moroz@sp97.waw.pl | - |
Olszewska Dominika | nauczyciel wspomagający | dominika.olszewska@sp97.waw.pl | – |
Plichta Małgorzata | język niemiecki, edb | malgorzata.plichta@sp97.waw.pl | 7b |
Sękalska-Marciniak Iwona | język polski | iwona.sekalska@sp97.waw.pl | - |
Starzyńska Beata | technika, informatyka | beata.starzynska@sp97.waw.pl | – |
Szpakowska Teresa | geografia, przyroda | teresa.szpakowska@sp97.waw.pl | – |
Gonciarz Katarzyna | religia | ----- | - |
Ślósarczyk Ewa | wychowanie fizyczne, judo | ewa.slosarczyk@sp97.waw.pl | 5b |
Średzińska Anna | nauczyciel wspomagający | anna.sredzinska@sp97.waw.pl | – |
Matuszewska Beata | język polski | beata.matuszewska@sp97.waw.pl | 8a |
--- | --- | - |
Wychowawcy klas 1 – 3
Imię i nazwisko | Klasa | |
---|---|---|
Helena Malangiewicz | 3a | helena.malangiewicz@sp97.waw.pl |
Dawid Wolański | 3b | dawid.wolanski@sp97.waw.pl |
Kamila Mejnartowicz Abou-Ali | 1a | kamila.mejnartowicz@sp97.waw.pl |
Małgorzata Warakomska | 1b | malgorzata.warakomska@sp97.waw.pl |
Anna Sieczkowska | 2a | anna.sieczkowska@sp97.waw.pl |
Anna Kamińska | 2b | anna.kaminska@sp97.waw.pl |
Pedagog i psycholog szkolny
Sylwia Niewiadomska
email: sylwia.niewiadomska@sp97.waw.pl
Godziny przyjęć:
Poniedziałek
9.00 – 16.00
Wtorek
8.00 – 11.30
Środa
8.00 – 16.00
Czwartek
8.00 – 14.30
Piątek
8.00 – 16.00
Psycholog szkolny
Andrzej Machera
email: andrzej.machera@sp97.waw.pl
Godziny przyjęć:
Poniedziałek- 8.00 - 13.00
Wtorek - 8.00 - 13.30
Środa - 8.00 - 13.30
Czwartek - 13.30 - 16.00
Piątek - 8.00 - 12.00
Terapeuta pedagogiczny, pedagog specjalny
Małgorzata Wiśniewska
email: malgorzata.wisniewska@sp97.waw.pl
Godziny przyjęć:
Poniedziałek
12.40- 16.10
Wtorek
12.40 - 16.10
Środa
7.00 - 11.30
Czwartek
7.00 - 11.30
Piątek
12.40 - 16.10
Logopeda
Anna Włodarczyk
email: anna.wlodarczyk@sp97.waw.pl
Godziny przyjęć:
Poniedziałek
12.30 - 16.10
Wtorek
8.00 - 16.10
Środa
12.30 - 14.25
Czwartek
11.30 - 16.10
Piątek
8.50 - 14.25