parallax background

Nauczyciele


Nazwisko i imię zajęcia - przedmiot email wychowawca klasy
Alfred Bogumiła wychowanie fizyczne bogumila.alfred@sp97.waw.pl 8a
Małkowska Monika język angielski monika.malkowska@sp97.waw.pl -
Chlebowska Agnieszka nauczyciel wspomagający agnieszka.chlebowska@sp97.waw.pl
Czarnocka Katarzyna nauczyciel wspomagający katarzyna.czarnocka@sp97.waw.pl
Eciak Małgorzata plastyka malgorzata.eciak@sp97.waw.pl
Gańko Ewa matematyka, informatyka ewa.ganko@sp97.waw.pl 6b
Jagoda Katarzyna język polski katarzyna.jagoda@sp97.waw.pl 6a
Jare Agnieszka język angielski agnieszka.jare@sp97.waw.pl 5a
Jaszczołt Waldemar nauczyciel wspomagający waldemar.jaszczolt@sp97.waw.pl
Kaczorowska Elżbieta nauczyciel wspomagający elzbieta.kaczorowska@sp97.waw.pl
Kordulska Wanda matematyka wanda.kordulska@sp97.waw.pl 7a
Krzyśpiak Piotr wychowanie fizyczne piotr.krzyspiak@sp97.waw.pl 5b
Łebkowski Maciej historia maciej.lebkowski@sp97.waw.pl OP
Łopalewski Andrzej religia, etyka andrzej.lopalewski@sp97.waw.pl -
Marszałek Barbara fizyka, matematyka, informatyka barbara.marszalek@sp97.waw.pl 7b
Marszałek Janusz muzyka janusz.marszalek@sp97.waw.pl
Matysiak Anastazja język angielski anastazja.matysiak@sp97.waw.pl
Michalak – Zaremba Alicja biologia, przyroda, chemia alicja.michalak@sp97.waw.pl 4a
Moroz Dorota historia dorota.moroz@sp97.waw.pl -
Olszewska Dominika nauczyciel wspomagający dominika.olszewska@sp97.waw.pl
Plichta Małgorzata język niemiecki, edb malgorzata.plichta@sp97.waw.pl 8b
Sękalska-Marciniak Iwona język polski iwona.sekalska@sp97.waw.pl -
Starzyńska Beata technika, informatyka beata.starzynska@sp97.waw.pl
Szpakowska Teresa geografia teresa.szpakowska@sp97.waw.pl
Gonciarz Katarzyna religia ----- -
Ślósarczyk Ewa wychowanie fizyczne, judo ewa.slosarczyk@sp97.waw.pl 4b
Średzińska Anna nauczyciel wspomagający anna.sredzinska@sp97.waw.pl
Witkowski Marcin wychowanie fizyczne, judo marcin.witkowski@sp97.waw.pl -
--- język polski --- -

Wychowawcy klas 1 – 3

Imię i nazwisko Klasa email
Anna Podlaska 2a anna.podlaska@sp97.waw.pl
Dawid Wolański 2b dawid.wolanski@sp97.waw.pl
Kamila Mejnartowicz Abou-Ali 3a kamila.mejnartowicz@sp97.waw.pl
Małgorzata Warakomska 3b malgorzata.warakomska@sp97.waw.pl
Anna Sieczkowska 1a anna.sieczkowska@sp97.waw.pl
Anna Kamińska 1b anna.kaminska@sp97.waw.pl

parallax background

Pedagog szkolny

Sylwia Niewiadomska

email: sylwia.niewiadomska@sp97.waw.pl

Godziny przyjęć:

Poniedziałek
12.00 – 16.00

Wtorek
8.00 – 12.30

Środa
12.00 – 16.00

Czwartek
8.00 – 14.30

Piątek
8.00 – 12.00


Psycholog szkolny

Andrzej Machera

email: andrzej.machera@sp97.waw.pl

Godziny przyjęć:

Poniedziałek- 7.00 - 13.00

Wtorek - 8.00 - 12.30

Środa - 8.00 - 14.00

Czwartek - 14.30 - 17.00

Piątek - 8.00 - 12.00

Barbara Bochyńska

---

Godziny przyjęć:

Poniedziałek - 12.00 - 15.00

Wtorek - 12.00 - 16.00

Piątek - 12.00 - 16.00


Terapeuta pedagogiczny, pedagog specjalny

Małgorzata Wiśniewska

email: malgorzata.wisniewska@sp97.waw.pl

Godziny przyjęć:

Poniedziałek
7.30 - 15.30

Wtorek
9.00 - 17.00

Środa
7.30 - 13.00

Czwartek
7.30 - 12.00

Piątek
9.00 - 16.00


Logopeda

Anna Włodarczyk

email: anna.wlodarczyk@sp97.waw.pl

Godziny przyjęć:

Poniedziałek
8.50 - 16.20

Wtorek
8.00 - 15.30

Środa
8.00 - 10.30

Czwartek
8.00 - 15.30

Piątek
12.40 - 15.30