Dzień otwarty szkoły.
Sekretariat
28 lutego 2023
Test sprawnościowy do klasy pierwszej
10 marca 2023

Przed rodzicami chcącymi posłać swoje dzieci do szkół trudny wybór. Dni otwarte w placówkach oświatowych mają za zadanie pomóc rodzicom i ich dzieciom w podjęciu tej trudnej decyzji.

Dnia 7 lutego, we wtorek, miał miejsce Dzień Otwarty naszej Szkoły. Na odwiedzających, czekało mnóstwo atrakcji.

Rodzice  mieli  okazję  zapoznać  się  z  prezentacją  na  temat szkoły,  której  motto  brzmi    "Talent masz w sobie, pozwól go odkryć  i rozwinąć", w której przedstawione zostały nasze osiągnięcia wynikające z tradycji a będące zasługą kadry dydaktycznej. Staraliśmy się pokazać co dokładnie wyróżnia nas spośród innych szkół i z czego jesteśmy dumni. Wydarzeń w tym dniu nie brakowało, mimo to harmonogram pozwalał na zapoznanie się ze wszystkimi atrakcjami.

Ogromną uwagę, zwłaszcza wśród najmłodszych, skupiła na sobie drukarka 3D, okulary VR, photony i roboty. Wszystkiego doglądali czujni rodzice naszych przyszłych uczniów.

W klasach na dzieci czekały zajęcia tematyczne, m.in. plastyczne, techniczne i komputerowe. Odwiedzające nas dzieci miały okazję wykonać kwiaty z bibuły, brać udział w zabawach integracyjnych i relaksacyjnych i doświadczyć zjawisk fizycznych. Do zwiedzania udostępniona została również nasza nowoczesna multimedialna pracownia do nauki języków obcych, Fani sportu również nie mieli powodów do narzekań. W trakcie dnia otwartego miał miejsce pokaz judo, które uczniowie mogą trenować już od klasy czwartej.

Rodzice, ci zdecydowani i ci, którzy nie podjęli jeszcze decyzji, przez cały czas trwania dnia otwartego mieli możliwość rozwiać swoje wątpliwości i uzyskać odpowiedzi na niepokojące ich pytania od dyrekcji oraz nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej. Każdy otrzymał plakietkę, prospekty z informacją na temat szkoły oraz słodką niespodziankę.

Wszystkim odwiedzającym, dzieciom i ich rodzinom serdecznie dziękujemy.    Do zobaczenia we wrześniu!

Skip to content