DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY ONLINE 2021
Akcja Żonkile
12 kwietnia 2021
Sekretariat
14 kwietnia 2021

na DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY ONLINE,
w dniu 13 kwietnia 2021r., w godzinach 18.00 - 19.00.

Podczas spotkania przedstawimy ofertę naszej Szkoły i postaramy się odpowiedzieć na Państwa pytania.


Link do spotkania:

Kliknij tutaj


Spotkanie online z rodzicami kandydatów do klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 97 w Warszawie odbędzie się za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Po kliknięciu w link spotkania pojawi się informacja Jak chcesz dołączyć do spotkania Teams? Najlepiej wybrać - kontynuuj w tej przeglądarce.
W dalszej części pojawi się okienko wpisz nazwę i obok dołącz. Należy wpisać imię i nazwisko, aby osoba prowadząca wiedziała, kogo wpuścić na spotkanie.Zapraszamy do obejrzenia filmu Wirtualny spacer po szkole

Skip to content