Festiwal Kulinarny
w Galerii Mokotów
Festyn Rodzinny
16 maja 2019
SKATE PARK szkółka dla dzieci
17 maja 2019

FOOD DESIGN – SZTUKA GOTOWANIA.
FESTIWAL KULINARNY W GALERII MOKOTÓW.
18-24 MAJA 2019 R.


Już 18 maja w Galerii Mokotów rozpocznie się Food Design – Sztuka Gotowania, czyli wyjątkowy festiwal kulinarny, pełen pysznych niespodzianek dla wszystkich gości! Gościem wydarzenia będzie Grzegorz Łapanowski!
Przez cały czas trwania festiwalu Food Design – Sztuka Gotowania w Galerii Mokotów, od 18 do 24 maja, każdego dnia na uczestników czekać będą liczne atrakcje, w tym warsztaty, pokazy i konkursy z nagrodami, które odwiedzający znajdą w trzech strefach tematycznych:
* Zero Waste – w strefie będzie można dowiedzieć się, jak w kreatywny, ale przede wszystkim prosty sposób ograniczyć produkcję odpadów! Przez cały tydzień będą odbywały się warsztaty poświęcone m.in. zmniejszeniu marnowania żywności, a podczas zajęć kreatywnych będzie można samemu stworzyć opakowania wielokrotnego użytku!
* Good Food – tu wszyscy goście znajdą to, co lubią najbardziej – czyli pyszne jedzenie! Podczas warsztatów kulinarnych edukatorzy fundacji Szkoła na Widelcu w kreatywny sposób zaprezentują gościom przepisy na świeże i przyjazne środowisku dania, zgodnie z tematem przewodnim – każdego dnia będzie można spróbować przygotować jeden produkt na różne sposoby!
* Food Design – w strefie będzie można znaleźć masę inspiracji na to, jak serwować i prezentować potrawy. Tutaj też będzie można wziąć udział w wystawie zdjęć z książki „Wzór na smak” Grzegorza Łapanowskiego oraz w warsztatach fotografii kulinarnej. Udział w warsztatach jest bezpłatny – wystarczy założyć bezpłatną Kartę Stałego Klienta Galerii Mokotów oraz zarejestrować się na dedykowanej stronie wydarzenia.

Więcej informacji na stronie: https://www.galeriamokotow.pl/

Skip to content