Komunikat Dyrektora Szkoły
Informacja z Biura Edukacji
18 marca 2020
Opłata za obiady.
30 marca 2020

Szanowni Państwo,

20 marca 2020 r. Premier Rady Ministrów ogłosił wprowadzenie stanu epidemii w kraju.


Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej zajęcia dydaktyczne, opiekuńcze i wychowawcze w szkołach zostają zawieszone do Świąt Wielkanocnych.Opublikowane rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 pozwoli nam opracować zasady realizacji podstawy programowej w tym okresie. Zostaną Państwo o nich powiadomieni w osobnym komunikacie.
W tym trudnym okresie najważniejsze jest zdrowie naszych rodzin. Dlatego przede wszystkim tego życzę Państwu i sobie.


Dyrektor Szkoły Agnieszka Tkaczyk

Skip to content