Piątka dla natury
Bezpieczne ferie
28 stycznia 2022
DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY ONLINE 2022
20 lutego 2022

Water drop on a leaf macro shot

Przybij z nami „Piątkę dla natury”!

Co możemy zrobić dziś, aby zadbać o jutro naszej planety?
Musimy poszerzać swoją wiedzę na temat ekologii, aby w przyszłości zaowocowała dobrymi nawykami na korzyść naszego środowiska, dlatego przystąpiliśmy do programu edukacyjno-grantowego „Velvet. Piątka dla natury” skierowanego do szkół podstawowych w całej Polsce zainicjowanego przez firmę Velvet CARE. W ramach programu możemy ubiegać się o atrakcyjne nagrody takie jak zestawy edukacyjne o wartości do 500 zł oraz o dofinansowanie szkolnego ekoprojektu o wartości 7 tys. złotych.
W ramach programu wspólnie poznamy najważniejsze zasady dotyczące:
• Troski o drzewa,
• Oszczędzania wody,
• Segregowania odpadów,
• Redukcji zużycia plastiku,
• Redukcji źródeł zanieczyszczenia powietrza oraz gazów cieplarnianych.

Klasa 3b podjęła ekowyzwanie, dzięki któremu będziemy mogli ubiegać się o nagrody. Zwycięzcy wyłaniani są poprzez głosowanie publiczności.
Nasza wygrana zależy od nas i od Waszych głosów!
Niebawem zamieścimy link do głosowania.

Skip to content