Poświęcenie sztandaru
21 października 2022
STREFA WSPARCIA
31 października 2022
16 października odbyło się uroczyste poświęcenie nowego sztandaru Szkoły Podstawowej nr 97 im. Polskich Noblistek w Warszawie.

Akt ten miał miejsce podczas mszy św. o godz. 11.30 w parafii p.w. św. Jakuba Apostoła w Warszawie.
Celebrowana msza św. była w intencji wszystkich pracowników i uczniów naszej szkoły. We mszy św. uczestniczyła Pani Dyrektor Iwona Sękalską - Marciniak, Pani wicedyrektor Dorota Moroz, przedstawiciele grona pedagogicznego, rodzice i uczniowie naszej szkoły, a także burmistrz Dzielnicy Ochota Pani Dorota Stegienka.
Dokonując poświęcenia nowego sztandaru, proboszcz parafii ks. Henryk Bartuszek podkreślił, że jest to dla naszej szkoły historyczna chwila. Rodzice i uczniowie naszej szkoły zaangażowali się czynnie w jej przebieg, m.in. czytając czytania biblijne i modlitwę wiernych, a także śpiewając psalm.