Skacz z Ochotą
Już po balu
9 lutego 2024
Święto szkoły.
21 lutego 2024

Stacja Grawitacja! Skacz z Ochotą!


Kiedy: 23 lutego 2024 r. (piątek)
I tura: godz. 17.00 – 18.00,
II tura godz. 18.00 – 19.00.
Wstęp wolny dla każdego od lat 3 do nieskończoności! Obowiązują zapisy.
Chętni mogą zapisać się na jedną godzinę skoków z ww. przedziałów czasowych.

Zapraszamy do unikalnego Parku Trampolin, który oferuje atrakcje takie jak: park linowy, boisko do koszykówki i siatkówki z trampolinami, tor przeszkód Ninja, ścianki wspinaczkowe dla dużych i małych, poduszka z wieżami do skoków, interaktywne gry połączone z współzawodnictwem, wspinaniem i skakaniem, salę gimnastyczną z ścieżką gimnastyczną, antresolę widokową z kącikiem Bistro. Podczas wydarzenia pn. Ochockie skakanie w Parku Trampolin – Stacja Grawitacja! możesz skorzystać z tych wszystkich wyjątkowych atrakcji nieodpłatnie!!!


Zapisy: mail: ochota@stacjagrawitacja.pl<mailto:ochota@stacjagrawitacja.pl> lub tel.  607 246 666

Wymagane skarpetki antypoślizgowe – zabierz je ze sobą !!!.


Liczba dostępnych miejsc jest ograniczona!

Każdy uczestnik musi zapoznać się, podpisać  i przestrzegać regulaminu obiektu – regulamin dostępny - https://www.stacjagrawitacja.pl/warszawa/regulaminy/.


Skip to content