Sportowy event „SK 3X3 COS Quest vol. 2”
Majowe święta
7 maja 2024
Spotkanie informacyjne dla rodziców przyszłych uczniów klas 1
12 maja 2024

Już w tę niedzielę 12 maja, na hali COS Torwar odbędzie się największy turniej koszykówki 3X3 w Polsce - SK 3X3 COS Quest vol. 2. Już o godzinie 12:00, dwanaście najlepszych drużyn 3X3 z całej Europy rozegra walkę o awans na międzynarodowy turniej rangi "Challenger" we Francuskiej Marsylii. Kwalifikacj na imprezę poprzedzającą Igrzyska Olimpijskie otrzyma tylko zwycięzca turnieju, więc niedziela zapowiada się naprawdę emocjonująco! Wejście na trybuny jest darmowe - jest to więc idealna okazja na rodzinne popołudnie w sportowej atmosferze!

Co więcej, w turnieju swój występ zapowiedziała #KoszKadra, a więc oficjalna drużyna Reprezentacji Polski w koszykówce 3X3, którą poprowadzi do boju nie kto inny, tylko sam Michał Sokołowski - zawodnik Napoli Basket, reprezentant Polski w koszykówce 5X5, dwukrotny zdobywca Pucharu Polski i zawodnik dwukrotnie wybierany najlepszym obrońcą Polskiej Ligi Koszykówki. Czy ktoś stawi im czoła? Dowiecie się już w tę niedzielę!

→ SK 3x3 COS Quest vol.2
→ COS Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa
→ Start o godzinie 12:00, Finał około godziny 18:00

Organizatorzy i współorganizatorzy:
SKSTORE.EU<http://skstore.eu/>
Fundacja SK
Centralny Ośrodek Sportu
Puma


Skip to content