Spotkanie informacyjne
– 11 maja 2020 r. – odwołane
Rekrutacja do klas I.
7 maja 2020
Informacja PPP nr 9
11 maja 2020

Szanowni Rodzice, Uczniowie Klas VI,

informujemy, iż w trosce o bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli, kandydatów i ich rodziców, Dyrektor szkoły zdecydował o odwołaniu „spotkania informacyjnego” w dniu 11 maja 2020 r. dotyczącego nauki w oddziale dwujęzycznym.

Jednocześnie zachęcamy do śledzenia informacji na temat rekrutacji, zamieszczanych na stronie Biura Edukacji oraz naszej stronie internetowej, w zakładce „Rekrutacja”.

Dlaczego warto uczyć się w klasie dwujęzycznej?
Nauczanie dwujęzyczne promowane jest w całej Europie od wielu lat, bowiem taka metoda sprzyja szybszemu i lepszemu opanowaniu przez uczniów języka obcego. Młodzież przyswaja różnego rodzaju treści w bardzo naturalnych sytuacjach, obcuje z językiem, poznaje słownictwo w szerszym zakresie, ma więcej możliwości na posługiwanie się nim.

ZACHĘCAMY UCZNIÓW KLAS VI - ZOSTAŃCIE UCZNIAMI KLASY DWUJĘZYCZNEJ
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej

sp97.waw.pl

w zakładce „REKRUTACJA”


Skip to content