Szkoła pamięta
Zagrożenia dotyczące e-papierosów
7 października 2019
Opłata za obiady.
27 października 2019
Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła pamięta”, która miała swój finał w piątek, 25 października br. Celem inicjatywy było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności.

Do akcji „Szkoła pamięta” przyłączyło się prawie 1,3 mln uczniów oraz 108 tys. nauczycieli. Otrzymaliśmy w sumie 11 208 zgłoszeń od szkół, przedszkoli i placówek oświatowych
W załączeniu przekazuję Państwu pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za udział w akcji.

Łączę wyrazy szacunku
Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy MEN

W czwartek 17.10 gościliśmy w progach naszej szkoły Panią Danielę Ogińską ps. "Pszczoła" - harcerkę Szarych Szeregów, łączniczkę, strzelca i sanitariuszkę 7 Pułku Piechoty Legionów "Garłuch". Gość opowiedział uczniom o II wojnie światowej, o sobie i swojej działalności w tym okrutnym czasie. Następnie uczniowie zadawali Pani Danieli pytania, na które chętnie odpowiadała. Spotkanie z naszym gościem poprzedził apel upamiętniający 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej przygotowany przez uczniów klasy 6B.


Skip to content