Turniej charytatywny
Wielkanoc 2023
6 kwietnia 2023
3 MAJA – apel
26 kwietnia 2023

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa placówki na wydarzenie pt. „Stanę na nogi”- charytatywny turniej piłki nożnej dla Alana Bartosza.

Alan Bartosz to młody człowiek, który od najmłodszych lat zmaga się z ciężką chorobą. Przyczyną jego cierpienia jest rzadka i nieuleczalna choroba Tay-Sachsa, która skutkuje tym, że Alan jest całkowicie unieruchomiony i zmuszony do korzystania z wózka od ponad 17 lat. To jednak nie wszystko, ponieważ Alan boryka się także z problemami metabolicznymi oraz częściowym uszkodzeniem wzroku. Jego jedyną opiekunką jest jego mama, która sama zmaga się z chorobą nowotworową.

Alan ma wiele marzeń, ale największe z nich to normalne funkcjonowanie oraz podjęcie studiów informatycznych. Chciałby także stworzyć schronisko dla kalekich zwierząt. Aby jednak to osiągnąć, potrzebuje egzoszkieletu, który pozwoli mu poruszać się i wychodzić z domu. To pomoże mu spełnić marzenia o odrobinie normalnego życia i ułatwi funkcjonowanie jego mamie.

Wszystko to stało się motywacją dla organizatorów charytatywnego turnieju pod nazwą STANĘ NA NOGI - Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Alana , który odbędzie się 23 kwietnia 2023 roku w Szkole Podstawowej z oddziałami integracyjnymi nr 280 im. Tytusa Chałubińskiego w Warszawie przy ulicy Gorlickiej 3.

Tego dnia oprócz samego turnieju odbędą się kiermasze, licytacje, liczne koncerty, będą również grille i różne przekąski oraz wiele atrakcji dla dzieci.

Zapraszamy!


Skip to content