Wydarzenie winylowe na Ochocie
Piknik Ekologiczny
16 września 2019
Euroweek
20 września 2019

29 września w Klubie ISKRA przy ul. Wawelskiej 5 odbędzie się wydarzenie muzyczno - artystyczne MUZYCZNY JAM skierowane do dzieci, młodzieży, całych rodzin, wszystkich pokoleń.Motywem przewodnim jest muzyka grana na płytach winylowych i motywy związane z całą kulturą winylową, w tym warsztaty malowania płyt. Kultura winylowa to coś znacznie więcej niż rosnąca lawinowo na całym świecie moda na muzykę wydawaną na płytach winylowych. To nie tylko miłość do wysokiej jakości dźwięku, jakiego nie zapewniają nośniki cyfrowe. To również, a może przede wszystkim, różnorodna, międzynarodowa społeczność. Kultura winylowa nikogo nie wyklucza i ma wybitne walory integrujące wspólnoty lokalne i pokolenia. W związku z tym naszym działaniem chcemy wzbogacić ofertę kulturalną dzielnicy Ochota, w której kultura winylowa była dotąd nieobecna.

Wydarzenie jest finansowane przez Dzielnice ochota m. st. Warszawy.

Zapraszamy!


Fundacja Poprostu Kultura.

Skip to content