Zaproszenie na rajd
Bieg Ordona
29 sierpnia 2022
Szczepienie lisów
8 września 2022

10 września odbędzie się 3. Rajd do Pęcic.To wydarzenie jest o tyle niezwykłe, że można przebyć drogę Ochota – Pęcice na różne sposoby. Rajd ma na celu uczczenie czynu zbrojnego części IV Obwodu Armii Krajowej Ochota, który miał miejsce 2 sierpnia 1944 r. pod miejscowością Pęcice.
Chcąc czcić pamięć o poległych, 10 września zorganizowany zostanie 3. Rajd do Pęcic.
Organizatorami wydarzenia jest Warszawski Hufiec Harcerzy „Zawrat” Szczep 16 Warszawskich Drużyn Harcerzy i Gromad Zuchów przy współudziale Urzędu Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy, Gminy Michałowice, powiatu pruszkowskiego, Miasta Piastów, Młodzieżowej Rady Dzielnicy Ochota, Zespołu Szkół Samochodowych i Licealnych nr 1 w Warszawie, Fundacji Dwór Polski w Pęcicach, Grupy Historyczno-Edukacyjnej „Szare Szeregi” oraz Mazowieckiej Wspólnoty Samorządowej i honorowym patronatem Środowiska IV Obwodu Armii Krajowej.

Rajd odbędzie się w kilku formach:

- Rajd Pieszy
- Rajd Rolkowy
- Rajd Rowerowy
- Rajd Kajakowy
- Rajd Samochodowy. Szczegółowe informacje w ZAPROSZENIU.

Skip to content