ARPS FERAJNA
Zima w Mieście – regulamin
13 stycznia 2020
Matematyka dla ciekawych świata
16 stycznia 2020
Szanowni Rodzice i Uczniowie

rozpoczynamy zapisy na bezpłatne zajęcia próbne Akademii Rozwoju Poprzez Sport „Ferajna”!

Nasza akademia – nasza Ferajna, to miejsce, w którym poprzez wszechstronny trening piłki nożnej uczymy dzieci umiejętności kluczowych, które są niezbędne w życiu. Każde zajęcia prowadzą trener piłki nożnej oraz psycholog. Pozwala nam to realizować szkolenie w modelu Double Goal Coaching (trening dwóch celów).

Nasza misja wykracza daleko poza rozwój umiejętności sportowych. Chcemy przygotowywać naszych podopiecznych do lepszego radzenia sobie w późniejszym życiu dzięki rozwojowi kompetencji miękkich, takich jak kontrolowanie emocji, rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie ze stresem oraz porażką, poprawa koncentracji uwagi - zdolności, które są niezbędne w dzisiejszym świecie. W naszych zajęciach znajdują swoje miejsce także dzieci, które zraziły się w klubach typowo piłkarskich, a także dzieci z trudnościami, które potrzebują więcej cierpliwości.
Mamy umiejętności i wiedzę pozwalające realizować tę misję i wiemy, że nasze zajęcia przynoszą efekty. Zakres naszych działań jest bardzo szeroki. Oprócz doświadczenia w prowadzeniu zajęć sportowych, prowadzimy warsztaty i zajęcia psychologiczne dla zawodników rodziców, nauczycieli i trenerów. Pracujemy z reprezentantami Kadr Narodowych biorących udział w Igrzyskach Olimpijskich, a także kadrą paraolimpijską przygotowującą się do Igrzysk Paraolimpijskich Tokio 2020. Prowadzimy zajęcia dla dzieci z zespołem Aspergera i trudnościami rozwojowymi. Mamy w portfolio współpracę z m.in. Funduszem Natalii Partyki, Polskim Komitetem Paraolimpijskim, Fundacją Dobra Sieć, FC Same Asy, ING Bank, MKS Varsovia, SWPS, AWF, Agencją Managerską Promoesport, Urzędami Dzielnic Praga-Północ oraz Wilanów.

Przez formularz zgłoszeniowy rozpoczynamy zapisy na ZAJĘCIA PRÓBNE w grupie piłki nożnej chłopców i dziewczynek, które odbędą się 23 i 30 stycznia. Na Ochocie otwieramy zajęcia dla dwóch grup wiekowych:

- przedszkolnej (roczniki 2014-2016), która będzie miała zajęcia w czwartki w godzinach 17:00-17:45

- szkoły podstawowej (roczniki 2011-2013), która będzie miała zajęcia w czwartki w godzinach 17:45-19:00

Zajęcia będą się odbywać przy ul. Grójeckiej 93 (nowo otwarta hala sportowa).

Zapraszamy chłopców i dziewczynki!

Link do zapisu na bezpłatne zajęcia próbne: http://bit.ly/30bF8e0

Jedynie zapisanie się poprzez niniejszy formularz jest gwarancją miejsca na ZAJĘCIACH PRÓBNYCH . Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona do 16 w grupie przedszkolnej i 18 w grupie dla roczników 2011-13.

Zapisy na regularne zajęcia w dzielnicy Ochota uruchomione zostaną po pierwszych, próbnych zajęciach - około 23. stycznia.

Do zobaczenia na zajęciach!

Zespół ARPS Ferajna
www.facebook.com/akademiaferajna
www.akademiaferajna.pl
504 724 215, 798 780 591

Skip to content