Matematyka dla ciekawych świata
ARPS FERAJNA
15 stycznia 2020
Opłata za obiady.
21 stycznia 2020
Szanowni Rodzice i Uczniowie

przekazujemy zaproszenie do udziału w XI edycji projektu „Matematyka dla Ciekawych Świata”, organizowanego na Uniwersytecie Warszawskim we współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy.

Projekt adresowany jest do uczniów liceów i techników oraz ostatnich klas szkół podstawowych.

W ramach tegorocznej edycji odbywać się będą dwa niezależne nurty projektu: "Od zera do grafiki komputerowej" oraz „Python w elektronicznej sieci”. Podczas zajęć, m.in. zostanie poruszona tematyka programowania – uczniowie zobaczą, jak powstaje w komputerze świat podobny do tego, który dobrze znają z popularnej gry komputerowej. Kurs będzie obejmował ok. 13 spotkań złożonych z wykładów i zajęć w grupach, w tym zajęć w pracowni komputerowej.

Udział jest bezpłatny dla uczestników.

Rejestracja jest już otwarta i potrwa do 24 stycznia br.

Więcej informacji na stronie internetowej: ciekawi.icm.edu.pl


Skip to content