Dzień otwarty szkoły
Rekrutacja do klasy VII dwujęzycznej
2 marca 2020
Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych
5 marca 2020

W sobotę 29 lutego odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty.

Przybyli rodzice wraz z dziećmi mieli okazję porozmawiać z nauczycielami i dyrekcją oraz obejrzeć nasze sale lekcyjne. Podczas spotkania informacyjnego goście poznali naszą ofertę edukacyjną i mogli dopytać o interesujące ich szczegóły. W tym czasie dzieci wzięły udział w ciekawych zajęciach. Odbyły się zajęcia: plastyczne, na macie do kodowania, z ozobotami, photonami, z tabletami. Nie zabrakło zabaw ruchowych, o które zadbały Panie ze świetlicy! Wszystkie dzieci wyszły z naszej szkoły z ciekawymi wrażeniami i pięknymi torebkami płóciennymi, które samodzielnie pokolorowały na zajęciach plastycznych. Można było obejrzeć wystawę prac plastycznych naszych uczniów.
Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało i spotkamy się we wrześniu w klasach pierwszych. Serdecznie zapraszamy!


Skip to content