Giełda Placówek
Edukacji Pozaszkolnej
Sprawozdanie finansowe szkoły
16 maja 2019
Lato w Mieście rekrutacja uzupełniająca
16 maja 2019
IV Giełda Placówek Edukacji Pozaszkolnej zaplanowana została na najbliższą sobotę - 18 maja 2019 roku, w godzinach 10:00 – 14:00 w placówkach wychowania pozaszkolnego na terenie Warszawy.
Informacje znajdują się też w zestawieniu zamieszczonym w serwisie Biura Edukacji http://edukacja.um.warszawa.pl/projekty-i-inicjatywy/edukacja-kulturalna/21613-iv-gielda-placowek-edukacji-pozaszkolnej oraz na stronach internetowych placówek wychowania pozaszkolnego.
Serdecznie zapraszamy uczniów warszawskich szkół wraz z rodzicami do młodzieżowych domów kultury, ognisk pracy pozaszkolnej, ogrodów jordanowskich, międzyszkolnych ośrodków sportowych, placówek specjalistycznych, ogniska artystycznego i Pałacu Młodzieży położonych w różnych częściach Warszawy.

Skip to content