Komunikat Dyrektora Szkoły
Mamy rekord Guinnessa!!!
4 kwietnia 2019
Komunikat Dyrektora Szkoły
8 kwietnia 2019
Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w związku z planowanym rozpoczęciem w dniu 8 kwietnia br. akcji strajkowej, może dojść do sytuacji, w której Szkoła nie będzie mogła zapewnić Państwa dzieciom opieki, a tym samym bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu w trakcie jej trwania. W związku z powyższym zajęcia w Szkole w poniedziałek 8 kwietnia 2019r. zostają zawieszone.

Uprzejmie proszę Państwa o zapewnienie opieki swoim dzieciom w tym dniu (wykaz placówek, w których dzieci będą mogły spędzić czas znajduje się na naszej stronie). Informacje dotyczące funkcjonowania Szkoły będą publikowane na stronie internetowej Szkoły oraz w dzienniku elektronicznym, prosimy Państwa o ich okresowe sprawdzanie z uwagi na możliwość szybkich zmian sytuacji. W razie jakichkolwiek nowych faktów będziecie Państwo informowani na bieżąco.

Informacje dla Rodziców w związku z planowanym strajkiem: http://edukacja.um.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/informacje-dla-rodzicow-w-zwiazku-z-planowanym-strajkiem

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 97 w Warszawie

Agnieszka Tkaczyk

W załączeniu pismo Pani Prezydent Renaty Kaznowskiej skierowane do Mazowieckiego Kuratora Oświaty Treść pisma W załączeniu list Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Treść listu W załączeniu list Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa oraz odnośniki do stosownych formularzy.

Treść listu Wniosek o zasiłek Planowany strajk - prezentacja Bezpłatna oferta zajęć przygotowana przez instytucje Miasta st. Warszawy Oferta
Skip to content