Mamy rekord Guinnessa!!!
Komunikat Dyrektora Szkoły
3 kwietnia 2019
Komunikat Dyrektora Szkoły
5 kwietnia 2019

Mamy rekord Guinnessa w jednoczesnej lekcji z nowych technologii!!!W tym roku ponownie przyłączyliśmy się do akcji Code&Share, której tegorocznym organizatorem była Fundacja ARCHITECTSPL oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej.

Celem inicjatywy tej edycji jest ustanowienie rekordu Guinnessa w jak największej liczbie uczniów uczestniczących w tym samym czasie w lekcji o tematyce „Technologii Przyszłości”.

W ustanawianiu rekordu uczestniczyło 1793 uczniów z klas 5-7 szkół podstawowych, a elementem zajęć była praca w grupach, w ramach której dzieci wykonywały ćwiczenia polegające m.in. na dyskusji o wykorzystywaniu internetu jako źródła rozrywki, wiedzy, nauk i sposobu komunikacji, zapoznali się z przykładami Internetu Rzeczy, projektowaniem inteligentnego domu przyszłości i funkcjonowaniem inteligentnego miasta.

GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom lekcji.
Skip to content