Nowe logo szkoły
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
9 kwietnia 2022
Turniej piłkarski
29 kwietnia 2022

KONKURS NA NOWE LOGO SZKOŁY ROZSTRZYGNIĘTYKonkurs na nowe logo Szkoły Podstawowej nr 97 im. Polskich Noblistek został rozstrzygnięty.
5 kwietnia 2022r. w bibliotece szkolnej spotkali się przedstawiciele rodziców, uczniów, nauczycieli oraz dyrekcja szkoły. Ze wszystkich dostarczonych prac, najbardziej spodobało nam się logo wykonane przez Leona Kocaka i to ono będzie logiem reprezentującym naszą szkolę.
Gratulujemy autorom wszystkich prac!
Dziękujemy za włożony wysiłek i przemyślane propozycje. Teraz praca Leona zostanie przekazana firmie graficznej, która na jej podstawie opracuje wersję elektroniczną nowego logo szkoły, modyfikując wersję oryginalną tak, by była zgodna z zasadami dotyczącymi stosowania logotypów.

Skip to content