Rekrutacja do klas I.
Dzień Babci i Dziadka
25 stycznia 2022
Obiady
27 stycznia 2022
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 97 ZAPRASZA W SWOJE PROGI


Pragniemy zapoznać wszystkich z Ochoty i nie tylko, z ofertą edukacyjną Szkoły Podstawowej nr 97 przy ul. Spiskiej 1.
Ważną cechą naszej placówki jest jej kameralność, co sprzyja indywidualnemu podejściu do ucznia, łatwiejszej integracji w zespołach i lepszej współpracy z pedagogami. Z drugiej strony, jesteśmy dumni z naszej bazy – oferujemy nowoczesne rozwiązania i narzędzia edukacyjne, które wzbogacamy i doskonalimy z każdym rokiem.

Szkoła Podstawowa nr 97 była także zawsze rozpoznawalna dzięki tradycjom sportowym: tu od wielu lat realizujemy program sportowy z zakresu judo, kontynuujemy naukę pływania, a najnowszym projektem jest klasa pierwsza sportowa o profilu „piłka nożna”.

Informacje o wszystkich wyżej wymienionych możliwościach i dalszym rozwoju szkoły zawarliśmy w prezentacji, z którą mamy przyjemność zapoznać środowisko naszej szkoły.

Skip to content