Rowerowy Maj
Rekrutacja do oddziału dwujęzycznego
1 maja 2019
Rekrutacja do liceów ogólnokształcących, techników i branżowych szkół I stopnia
6 maja 2019
Drodzy Rodzice,

Przypominamy, że 6 maja, czyli dzisiaj ruszyła w naszej szkole Kampania Rowerowy Maj.

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz grona nauczycielskiego. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii. Rowerowy Maj skutecznie zmienia okolice szkół i przedszkoli na bardziej bezpieczne i przyjazne rowerzystom zmniejszając liczbę samochodów dowożących dzieci i motywując samorządy do inwestycji prorowerowych.

Zasady kampanii są bardzo proste: każdy przedszkolak, uczeń i nauczyciel, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzymuje naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Dla najaktywniejszych uczestników, klas i placówek przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Konieczna jest pisemna zgoda rodziców uczniów, którzy biorą udział w kampanii na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda i inne informacje dostępne na stronie Urzędu Miasta Warszawa

https://rowery.um.warszawa.pl/rowerowy-maj/2019

http://rowery.um.warszawa.pl/sites/rowery.um.warszawa.pl/files/Indywidualna-zgoda-na-udział-w-kampanii.pdf
Skip to content