Świetlica z pomysłem
Coraz bliżej święta…
14 grudnia 2020
Godziny pracy sekretariatu
23 grudnia 2020

Miło nam poinformować, że nasza świetlica przystąpiła do projektu „Świetlica z pomysłem” finansowanego ze środków Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy.
W ramach tego projektu zorganizowaliśmy konkurs na wykonanie własnej gry planszowej „W krainie Świętego Mikołaja”.
Dzieci stworzyły własne gry planszowe, proste i bardziej skomplikowane, np. z "unikatowymi polami". W proces powstawania gier zaangażowani byli także rodzice. Gry planszowe mają pomóc zmienić, poprawić klimat wychowawczy w świetlicy. W czasie, kiedy dzieci z rodzicami projektowały swoje gry, my - wychowawcy uczestniczyliśmy w spotkaniach szkoleniowych i konsultacjach. Nie możemy doczekać się już powrotu dzieci do szkoły. Wreszcie będą zajęcia bez ekranów, będą realne interakcje, relacje i innowacje.
Poniżej prezentujemy prace wykonane na konkurs w ramach naszego projektu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.


Skip to content